Home / Hatay / İskenderun / BAŞKAN SEYFİ DİNGİL BİLAL ERDOĞAN’LA GÖRÜŞTÜ

BAŞKAN SEYFİ DİNGİL BİLAL ERDOĞAN’LA GÖRÜŞTÜ

İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, İstanbul Fatih’te TÜRGEV tarafından düzenlenen iftar ve mezuniyet programında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın oğlu Türkiye Gençlik ve Eğitime Hizmet Vakfı (TÜRGEV) Yönetim Kurulu Üyesi Bilal Erdoğan’la görüştü.

bilal erdoğan - seyfi dingil

TÜRGEV GENÇLERE YENİ UFUKLAR AÇIYOR
Başkan Seyfi Dingil, TÜRGEV’in gençlere yeni ufuklar açtığını belirterek, “TÜRGEV, öğrenciler için yaptırdığı yurtlar ve misafirhanelerle çok önemli bir vakıf. Yurtlar ve okullarında verilen bilimsel, sanatsal, kültürel, sportif faaliyetlerle yeni Türkiye’nin inşasına katkıda bulunacak, uluslararası platformlarda söz sahibi olabilecek, özgüveni tam, köklerinin farkında olan, tarihini, kendini ve hedefini iyi bilen, araştıran, üreten, girişimci gençler yetiştirmeyi kendine düstur ediniyor. Bu kapsamda gençlere yeni ufuklar açan vakfınızın çalışmalarını takdir ediyor ve sizlere başarılar diliyorum” ifadelerini kullandı.

EĞİTİMİ VE GENÇLİĞİ ÖNEMSİYORUZ

Erdoğan ise eğitime ve gençlere büyük önem verilmesi gerektiğini belirterek,” Sivil toplum kuruluşlarının faaliyetlerinin desteklenmesi gerekir. Bu hizmetler insanlarımızın şevki, desteği olmasa bu yerlere gelemez. Herkesi sivil toplum kuruluşlarının faaliyetlerine katkı sunmaya, en azından okul aile birliklerinde görev yapmaya davet ediyorum. Sizlere çalışmalarınızda başarılar diliyor, İskenderun halkına sizlerin nezdinde sevgilerimi ve saygılarımı sunuyorum” diye konuştu.

About Hatay Haber

avatar
HATAY TÜRKİYEDİR http://www.hataytr.com/

BU HABERİ OKUMAK İSTERMİSİNİZ?

HATAY TOPBOĞAZI MEVKİİNDE 1’i ÖLÜ 4 TERÖRİST ETKİSİZ HALE GETİRİLDİ

Hatay İskenderun – Antakya – Kırıkhan kavşağında bulunan Topboğazı mevkinde güvenlik güçlerimizle DAEŞ’li teröristlerce çıkan …

One comment

  1. avatar

    ATAŞEHİR SU TESİSATÇISI 0216 497 39 97

    Ataşehirde bulunan su tesisatcı firmamız uygun fiyat garantili işçilik ile 7 24 su tesisat hizmeti ile bir telefon kadar yakındır.Ufak tefek su kaçaklarını sızıntılarını sorun olarak görmüyor olabilirsiniz. Ancak ilerde evdeki eşyalara ve duvarların çatlamasına neden olabilir. Bu durum su faturalarında büyük bir artışa neden olabilir veya eşyalara zarar gelmesinden ötürü masrafı çok olan bir tadilat gerekebilir. Böyle bir sorunla karşılaştığınız an direk ataşehir su tesisatçısını arayıp yardım alabilirsiniz

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir