Home / BERAT KANDİLİNİZ KUTLU OLSUN

BERAT KANDİLİNİZ KUTLU OLSUN

BERAT KANDİLİNİZ KUTLU OLSUNAk Parti Dörtyol Kadın Kolları Başkanı Sermin Göksu, Berat Kandili’nin tüm dünyada barışın, kardeşliğin, sevginin, saygının hakim olmasına vesile olmasını diledi.

Ak Parti Dörtyol Kadın Kolları Başkanı Sermin Göksu’nun Berat Kandili nedeniyle yayımladığı mesaj şöyle: “Rahmet, mağfiret ve günahlardan kurtuluş olarak andığımız mübarek üç aylarda Berat Kandili’ne kavuşmanın huzur ve mutluğunu yaşıyoruz. Berat Kandili gibi mübarek gün ve geceler, birlik, beraberlik ve kardeşlik duygularının yoğun biçimde yaşandığı anlardır. Ramazan ayının müjdecisi olan, af ve mağfiret kapılarının sonuna kadar açıldığı Berat gecesi, insanlar arasındaki dargınlıkları, küskünlükleri gidermek, kırılan kalpleri onarmak için bir fırsattır.

Bu mübarek gecede başta ailemiz ve çevremiz olmak üzere tüm insanlığa karşı olan sorumluluklarımızı hatırlayalım; yalnız kendimiz için değil, sıkıntıda olan, zorluk çeken, dua bekleyen kardeşlerimiz için de dua edelim. Berat Kandili’nin tüm dünyada barışın, kardeşliğin, sevginin, saygının hakim olmasına vesile olmasını diliyor, Dörtyollu hemşerilerim başta olmak üzere milletimizin ve bütün İslam aleminin Berat Kandilini kutluyorum.” (HABER MERKEZİ)

About Hatay Haber

HATAY TÜRKİYEDİR http://www.hataytr.com/

BU HABERİ OKUMAK İSTERMİSİNİZ?

SİYASETİN AHMET AĞABEYİ

Türkiye önemli bir seçime gidiyor. Seçim, tecrübe, organizeli bir ekip çalışması gerektirir. Ahmet Sorgun, siyasetin …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir