Home / Hatay / Dörtyol / DÖRTYOL AK PARTİ KADIN KOLLARI AŞURE DAĞITTI….

DÖRTYOL AK PARTİ KADIN KOLLARI AŞURE DAĞITTI….

resim2Dörtyol AK Parti Kadın Kolları, Muharrem Ayı dolayısıyla Aşure dağıttı. Atatürk Parkı önündeki aşure dağıtımına Ak Parti Dörtyol İlçe Başkanı Hasan Özel, Ak Parti Kadın Kolları Başkanı Sermin Göksu, Ana Kademe, Kadın Kolları, Gençlik Kolları Yönetim Kurulu Üyeleri ve Mahalle Başkanları eşlik etti.
Ak Parti Kadın Kolları Başkanı Sermin Göksu, siyasi çalışmalarının yanı sıra, sosyal faaliyetlerde de üzerlerine düşen görevi layıkıyla yapmaya çalıştıklarını ifade etti. Payas Duygu Yemekçilik ve Simay Süsleme’ye destekleri için çok teşekkür ediyorum, dedi.
Ak Partili görevliler, bu güzel geleneği yaşatmanın huzuru ile, binlerce kişiye aşure ulaştırmanın mutluluğunu yaşadılar.
Vatandaşlarımız, Leziz aşure ikramından dolayı hem ağızlarını tatlandırdılar, hem de emeği geçenlerden Allah razı olsun, dediler.
Ak Parti Dörtyol Kadın Kolları Başkanı Göksu, vatandaşların sevinçli ve üzüntülü günlerinde yanlarında olduklarını, hasta ve yaşlıları sürekli ziyaret ettiklerini belirterek, Muharrem Ayını kutlayarak, önemli bir vazifemizi yerine getirmenin sevincini yaşıyoruz, şeklinde konuştu.
Bu tür etkinliklerimiz devam edecek açıklamasında bulunan Ak Parti Kadın Kolları Başkanı Sermin Göksu, programa iştirak eden tüm katılımcılara teşekkür etti.

resim-1

About Hatay Haber

avatar

HATAY TÜRKİYEDİR http://www.hataytr.com/

BU HABERİ OKUMAK İSTERMİSİNİZ?

DÖRTYOL BELEDİYESİ 2. OFF ROAD ŞENLİKLERİ

Dörtyol Belediyesi İlk Kurşun Off Road Şenlikleri 12 Kasım 2017 Pazar günü saat 10.00’da başlıyor. …

2 comments

  1. avatar

    AKP li kadın kollarını kutluyorum iyi bir etkinlik düzenlediklerini düşünüyorum.

  2. avatar

    güzel etkinlik helal olsun

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir