Home / Haber / Ekonomi / İLK YAZI İŞTE..

İLK YAZI İŞTE..

paralar paracıklarDeğerli okurlar, yazar kimliğim olmamakla birlikte burada sizlerle düşüncelerimi paylaşıp fikir alış verişinde bulunmanın faydalı olacağı kanaatindeyim. Lisede yurtta kaldığım yıllarda duvar gazetesi için yazmıştım.

Değerli okurlar, yazar kimliğim olmamakla birlikte burada sizlerle düşüncelerimi paylaşıp fikir alış verişinde bulunmanın faydalı olacağı kanaatindeyim. Lisede yurtta kaldığım yıllarda duvar gazetesi için yazmıştım. O zamandan beri üzerine pek bir çalışma yapmadığım için küçük hataları mazur göreceğinizi umuyorum. İlk yazıda kavramlardan sistemlerden söz etmek saçma olacağı için, kendimce bir giriş yazısı olsun istedim.
Bu köşede daha çok Hataylı hemşehrilerimin refah seviyelerini neler yaparsak yükseliş trendinde sabitlerizin cevabını bulmaya çalışacağım. Sizlerinde yorum ve önerileri ile birşeylerin değişebileceği unutulmamalıdır.
Değişimin ve gelişimin önündeki engelleri tek tek devre dışı bırakmadan başarılı olmayı düşünmek saçmalık olur. Gelişen dünyada eskiye takılıp kalmak ve yenilikleri gözardı etmek gelişimin önündeki en büyük engeldir. Bu nedenle yeni sistemler, projeler ve işler için çalışılmalı, eskiyi nostalji tadında hatırlayarak günümüz dünyasına uyum sağlamalıyız.. Her ne kadar giriş yazısında yüzeysel olsun demiş olsamda yinede kavramlara kaymalar oluyor görüldüğü gibi..
Her yaşanılan günün önceki günden bir tık ileride olması dileğiyle…

 

About İbrahim GÜZEL

BU HABERİ OKUMAK İSTERMİSİNİZ?

ÜNİVERSİTE HASTANELERİNDE TEDAVİ ÜCRETLERİNE YÜKSEK ZAMLAR

Mecburiyet karşısında Üniversite Hastanelerine tedavi olmak için gidenler, Sosyal Güvenlik Kurumunun Sağlık Uygulama Tebliği Güncellemesi …

2 comments

  1. Güzel paylaşım devamını bekliyoruz.

  2. Hayırlı olsun kardeşim. Başarılı olman dileğimle. Her durumda bir yerlerden başlaman gerekiyor. Kolay gelsin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir