Home / Hatay / İskenderun / İSKENDERUN BELEDİYE BAŞKANI’NA ZİYARET

İSKENDERUN BELEDİYE BAŞKANI’NA ZİYARET

İSKENDERUN BELEDİYE BAŞKANI'NA ZİYARET

AK Parti Hatay Milletvekili Aday Adayı Eğitimci – Yazar Mehmet Şan, Hatay temasları sırasında İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil’i makamında ziyaret etti.

 
Mehmet Şan, milletvekilliği çalışmalarında hız kesmiyor.

Seçim bölgesi Hatay’da ziyaretlerine devam eden Mehmet Şan, geçtiğimiz günlerde İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil’i makamında ziyaret ederek projelerini ve devam eden süreci paylaştı.

Ziyarette ana başlıklar İskenderun ve 2015 seçimleri konuşulduğu, fikir alışverişi yapıldığı belirtildi.

Ziyaretten sonra açıklamalarda bulunan Mehmet Şan, “İskenderun, bölgenin can damarıdır. Bilindiği üzere en büyük demir-çelik işletmesi burada bulunmaktadır. Ayrıca bir tane Organize Sanayi Bölgesi tam kapasite hizmet vermektedir. Organize Sanayi Bölgesi’nin dolmasıyla birlikte ikinci Organize Sanayi Bölgesi inşaatı için çalışmaları devam etmektedir. Bu durumdan ötürü bölgeye ve Türkiye’ye hizmeti çok olan güzide bir kentimizdir. Başta Başkan Seyfi Bey’i ve tüm çalışanları tebrik etmek gerekir. Bizde bundan sonra birlik ve beraberlik içinde İskenderun için çalışmaya devam edeceğiz. Unutulmamalı ki İskenderun güçlenirse önce bölge sonra Türkiye güçlenir” dedi.

About Hatay Haber

HATAY TÜRKİYEDİR http://www.hataytr.com/

BU HABERİ OKUMAK İSTERMİSİNİZ?

BAŞKAN SAVAŞ İSKENDERUNLU KADINLARLA BİR ARAYA GELDİ

Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, 7 Aralık Perşembe günü İskenderun Kadın Dayanışma …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir