Home / Reklam / Renkli Pırlanta Küpeler

Renkli Pırlanta Küpeler

Her kadının hayali tatbikîde hem maddi, hem de manevi değerleri yüksek olan takılar kullanmak olmalıdır. Son yıllarda oldukça başarılı çalışmaları yapılan Pırlanta, kendini geliştirerek şimdilerde de çok kullanışlı küpeler üretmeye başlamaktadır. Takıların kullanım alanları oldukça geniş olduğu için her kıyafete uygun aksesuar olarak da kullanılabilmektedir. Özellikle arkadan vidalı olan ve tek bir parçası ile harikalar yaratan küpeler oldukça beğeni toplamaktadır.
0,10 Karat Tektaş Pırlanta Küpe

0,40 Karat Elmas Küpe

0,10 Karat Tektaş Pırlanta Küpe

2,20 Karat Yakut Elmas Küpe

Sizde internet satış sitemizi takip ederek yılın en güzel modellerine şahit olarak tarzınıza uygun olan modellere karar verebilirsiniz. Taşın büyüklüğüne göre fiyat aralıkları değişen çalışmalar arasında sizlere tavsiye edeceğimiz ise kuşkusuz ki Halka küpeler kategorisi olmaktadır. En çok satanlar olarak kendini ispatlamış küpelerden satın almanız durumunda tarzınızı yenileyebileceksiniz.

0,10 Karat Tektaş Pırlanta Küpe

Pırlanta Yaprak Dökümü Küpe

1,86 Karat Zümrüt Elmas Küpe

0,20 Karat Halka Pırlanta Küpe

Damla Elmas Küpe

2,20 Karat Yakut Elmas Küpe

Oldukça başarılı çalışmalara imza atarak en kaliteli taşları koleksiyonunda kullanan satış sitemiz sayesinde her zaman şık ve her zaman değerli olabileceksiniz. Zenginliğin simgesi olan Pırlanta Küpe özel günlerinizde olduğu kadar normal günlerinizde de kullanıma yatkındır. Özellikle varsa yüzüğünüzle de takım olmaya hazır olan Tek Taş Küpe çeşitleri hiç bu kadar muhteşem olmamıştı. Şu anda dahi büyük indirimlerin yapıldığını görebileceğiniz zengin ürünler karşısında kendinizi tutamayabilirsiniz. Şu sıralar alımı en kolay olan ve kullanımı en rahat olan aksesuar seçimleri olarak bilinmekte ve hayatımızda ki yerini korumaktadır. Siz de geç kalmadan tercihlerinizi yaparak kendinizi şımartabilirsiniz.

 

About Hatay Haber

HATAY TÜRKİYEDİR http://www.hataytr.com/

BU HABERİ OKUMAK İSTERMİSİNİZ?

Vivo Pırlanta

Vivo Pırlanta Sektörde sadece Ülkemiz’ de değil, Dünya’ ya açılan kapı olarak adını altın harflerle …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir